Balandžio 14 d., sekmadienis | 24

IKMIS 2023. Pasėlių stebėjimas – situacija Rokiškio rajone

Prasidėjęs pavasaris Rokiškio rajone buvo palankus atlikti pirmuosius sėjos darbus, tačiau gegužės pradžioje sulaukta ir gamtos išdaigų šalnų. Labai trūksta ir lietaus.

Laura Stumbrytė, LŽŪKT Rokiškio r. biuro augalininkystės konsultantė, kviečia įvertinti naujos žieminių rapsų veislės DUPLO bei žieminių kviečių Skagen pasėlius. Pastarąjį ūkininkas kasmet tręšia organinėmis trąšomis. Atlikti dirvožemio tyrimai. Kokie rezultatai? Viską sužinosite reportaže.

O kokia pasėlių situacija Jūsų rajone? Kviečiame jungtis į informacinę sistemą www.ikmis.lt ir nemokamai naudotis integruotos augalų apsaugos bei konsultavimo paslaugomis. Kad naujienas sužinotumėte pirmieji, užsisakykite IKMIS naujienlaiškį ir jos įkris į elektroninį paštą. Operatyvią informaciją galite sužinoti ir iš Google Play parsisiuntę IKMIS mobiliąją aplikaciją. Išbandykite.

LŽŪKT Rokiškio r. biuro augalininkystės konsultantė Laura Stumbrytė, vyr. augalininkystės specialistė Giedrė Masliukovienė, vyr. red. Ramunė Sutkevičienė, oper. Egidijus Vilkevičius
© www.lzukt.lt; www.agrokademija.lt, 2023 m. gegužė