Gruodžio 01 d., trečiadienis | 21

Gerbiamas www.agroakademija.lt skaitytojau,

sveikiname atvykus į Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) edukacinę interneto svetainę žemdirbiams. Tikimės, kad čia publikuojama praktiška informacija padės pelningai ir saugojant gamtą plėtoti pasirinktą verslą.

Kompetentinga, akredituota žemės ūkio specialistų komanda visoje Lietuvoje pasirengusi Jums padėti teikdama kompleksines paslaugas.

Naujausios Lietuvos ir užsienio agroidėjos, gerieji ūkininkavimo pavyzdžiai ir aktualijos objektyviai pristatomi straipsniuose, vaizdo reportažuose ir fotoalbumuose. Užsukite ar paskambinkite – Konsultavimo tarnybos biuras yra kiekviename rajone.

Norite žinoti kuo pulsuoja žemės ūkis? Prenumeruokite www.agroakademija.lt naujienlaiškį ir informacija agroverslui ir ūkiui pasieks Jus kasdien.

Svetainę 2010 m. spalį įkūrė LŽŪKT drauge su partneriais: Lietuvos ūkininkų sąjunga, Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija ir Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centru. Už inovatyvumą parodoje „Sprendimų ratas 2010“ interneto svetainė apdovanota medaliu.

Ramunė Sutkevičienė

www.agroakademija.lt vyr. redaktorė
tel.: (8 347) 37 010, 8 649 13 424
el. p. redaktore@agroakademija.lt

Ūkininkaujate ir turite klausimų daugiau nei atsakymų? Susisiekite su LŽŪKT komanda.

Profesionali ir akredituota žemės ūkio specialistų komanda visoje Lietuvoje pasirengusi Jums padėti, teikdama kompleksines paslaugas. Užsukite ar paskambinkite – Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos biuras yra kiekviename rajone. Norėdami pamatyti kontaktą savo rajone, spauskite ant žemėlapio.