Gegužės 27 d., pirmadienis | 24

IKMIS 2023. Pasėlių stebėjimas – situacija Šilalės rajone

Šįkart Justas Šniepis, LŽŪKT augalininkystės konsultantas, kviečia apsidairyti Pietų Žemaitijos pasėliuose. Šilalės rajonas pasižymi ne tik gyvulių, bet pasėlių rūšių gausa, tad IKMIS reportaže aptarsime, kaip išlaikyti produktyvų žolyną, įvertinsime žirnių bei žieminių kvietrugių pasėlius. Kaip žinia, šalnos naktimis aplankė ne vieną ūkį, tad ir Šilalės rajone nukentėjo liucernos, avietės, žieminiai rapsai. Kokia situacija, kokius sprendimus priimti? Apie tai – 19 sav. IKMIS reportaže.

O kokia pasėlių situacija Jūsų rajone? Kviečiame jungtis į informacinę sistemą www.ikmis.lt ir nemokamai naudotis integruotos augalų apsaugos bei konsultavimo paslaugomis. Kad naujienas sužinotumėte pirmieji, užsisakykite IKMIS naujienlaiškį ir jos įkris į elektroninį paštą. Operatyvią informaciją galite sužinoti ir iš Google Play parsisiuntę IKMIS mobiliąją aplikaciją. Išbandykite.

Justas Šniepis, vyr. augalininkystės specialistė Giedrė Masliukovienė, vyr. red. Ramunė Sutkevičienė, oper. Egidijus Vilkevičius
© www.lzukt.lt; www.agrokademija.lt, 2023 m. gegužė